Připravujeme

Dílny v žábě

Výtvarné a tvořivé dílny Pod kamennou žábou.

Pro školy, družiny i veřejnost.                                                                                                              Termín pro skupiny dle dohody.                                                                                                    Pro veřejnost: 26.5., 9.6., 15.6.

Témata: 

NENAPSANÉ PŘÍBĚHY - dílna inspirovaná naší novou výstavou Míši Bartoňové...

DIVADLO Z KUFŘÍKU - přijďte si s námi vyrobit univerzální, kartónové minidivadlo, se kterým    si můžete hrát nejen tohle léto....kdo nebude lenoch, vyrobí si i pár loutek a rekvizit, aby bylo       s čím hrát :-)

CHAGALLOVO KONĚ - dílna inspirovaná koníčky malíře Marca Chagalla... vytvoříme stáda úžasných barevných koní, ladících s létem a prázdninovým režimem :-)... pak už jen povolit otěže a léto může začít...

TAJNÝ DENNÍK - prázdniny na spadnutí a spousta zážitků na dosah...uchovejte originální vzpomínky na letošní prázdniny v autorském deníku, který si sami svážete...tak trochu knihvazačská dílnička, kde zbývá mnoho prostoru pro svobodné tvoření...

Cena 50,- Kč/os.


červen 2018

Koncerty

15. června 2018 - 18.00 - PŠT

22. června 2018 - 19.00 - Ďäblovi včelaři


16. - 20. července 2018

Příměstský tábor - Rosteme ve městě

Zahradnicko-přírodovědně-výtvarný tábor pro děti, co vyrůstají ve městě a chtějí poznat          co a kdo okolo nich žije a roste. 

Se zkušenými průvodci prozkoumáme blízké, ale zajímavé okolí města - např. přírodní rezervaci Vrbenské rybníky, louky ve Stromovce a kolem Vltavy, navštívíme bylinkovou zahradu.... a to vše v doprovodu zkušeného zahradníka, který nám všem může ukázat věci, kterých si běžně nevšímáme.

Zároveň budeme společně tvořit užitečná či jen okrasná, příměstskou krajinou inspirovaná dílka (např. si osadíme vlastní bylinkovník, vyrobíme hmyzí domečky, živý herbář, atlas motýlů a vážek, ptačí pítka či budky, apod.)

Jako lektoři povedou tábor Marta Vaverková a Jan Kec. Cena zahrnuje teplé obědy, pitný režim, materiál na výrobu všech dílek, pojištění.

Věk: 7-12 let.

Cena 2.100,- Kč.